02/09 2022

Zaproszenie na wykład stacjonarny pt. „Jak odnaleźć swoje mocne strony?”

Mocne strony

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie stacjonarne „Jak odnaleźć swoje mocne strony?”, który odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a 16 września 2022 o godzinie 9:00 i poprowadzone zostanie przez doradcę zawodowego.

Brak Ci pewności siebie? Pomożemy Ci odnaleźć Twoje mocne strony, zamiast skupiać się na brakach. Zapraszamy na nasz wykład!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 15.09.2022 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.