27/11 2023

Zaproszenie na wykład „Zarządzanie sobą w czasie i efektywna organizacja pracy.”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na wykład stacjonarny „Zarządzanie sobą w czasie i efektywna organizacja pracy,” który odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a 8 grudnia 2023 o godzinie 9:00 i poprowadzone zostanie przez doradcę zawodowego - P. Martę Staroszyńską.

Na naszym wykładzie pokażemy Ci, że umiejętność zarządzanie sobą w czasie pozwala nam na realizację celów i osiąganie sukcesów zawodowych. Przekonasz się także, że życie bez ciągłej gonitwy jest możliwe!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 7.12.2023 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.