27/11 2023

Ponownie wystartował Powiatowy Kurs Tańca dla Seniorów!

Wystartował Powiatowy Kurs Tańca dla Seniorów!

W piątkowe popołudnie, Sala Sesyjna zamieniła się w prawdziwą salę taneczną, a to za sprawą czwartej edycji Powiatowego Kursu Tańca dla Seniorów, który rozpoczął się 24 listopada. Zajęcia taneczne są świetnym sposobem na zachowanie formy, nawiązanie nowych przyjaźni i doskonałą zabawę. Podczas tańca wytwarzają się hormony szczęścia, osoby tańczące czują się usatysfakcjonowane, rozluźnione i szczęśliwe. Dla Seniorów możliwość nauki tańca jest również formą terapii dla ciała i ducha, a opanowanie zupełnie nowych tanecznych kroków przynosi wszystkim kursantom ogrom satysfakcji! Do wspólnego tańca, Seniorów z terenu powiatu będzińskiego zaprosił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który oddał miłośników tańca w najlepsze ręce- profesjonalnego instruktora tańca ze szkoły tańca „Akcent”, życząc wszystkim dobrej zabawy i owocnej nauki!

Powiatowy Kurs Tańca dla Seniorów