13/12 2023

Zaproszenie na wykład - „Zabłyśnij podczas rekrutacji” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na specjalną edycję spotkania w ramach Klubu Doradczego „Zabłyśnij podczas rekrutacji”, które odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. Ignacego Krasickiego 17a 19 grudnia 2023 o godzinie 9:00 i poprowadzone zostanie przez doradcę zawodowego – p. Martę Staroszyńską.

Szukasz pracy? Masz kwalifikacje ale Twoim problemem jest autoprezentacja? Podpowiemy, jak najlepiej zaprezentować się przyszłemu pracodawcy - Zapraszamy na nasz wykład!

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 18.12.2023 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.