02/05 2023

Zaproszenie na cykl spotkań pt. „Polsko-Ukraińskie Pogawędki o pracy”

Zaproszenie na cykl spotkań pt. Polsko-Ukraińskie Pogawędki o pracy

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na „Polsko-Ukraińskie Pogawędki o pracy,” które będą odbywały się w maju i czerwcu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a. Pierwsze spotkanie 22 maja 2023 o godzinie 11:30, zapraszamy!

Jak napisać CV? Jak przygotować dokumenty aplikacyjne? Jak przygotować się na rozmowę z pracodawcą? Jak szukać pracy? Tego wszystkiego dowiecie się podczas naszych spotkań!
Spotkania przeznaczone są dla osób zamieszkujących powiat będziński. Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany, natomiast osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o zgłaszanie chęci udziału u doradcy klienta w celu ujęcia w Indywidualnym Planie Działania. Termin zgłaszania chęci udziału do dnia 21.05.2023 r. osobiście lub telefonicznie 573 205 891 lub 573 205 892.

Zaproszenie na cykl spotkań pt. Polsko-Ukraińskie Pogawędki o pracy