08/04 2024

Zaproszenie do udziału w konkursie „REL: Przedsiębiorczość. ZaLOGUj się w biznesie”

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane szkoły podstawowe z powiatu będzińskiego do udziału w konkursie „REL: Przedsiębiorczość. ZaLOGUj się w biznesie.”

REL: przedsiębiorczość to konkurs skierowany jest do uczniów 7. i 8. klas szkół podstawowych, polega on na stworzeniu logo i hasła promującego przedsiębiorczość. Hasło powinno mieć nie więcej niż 15 słów, logo natomiast powinno stanowić własność intelektualną ucznia i być zgodne z zasadami tworzenia logotypów. Każda szkoła może zgłosić prace maksymalnie 3 uczniów.

Spośród przesłanych prac nagrodzone zostaną 3 najlepsze, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięskie hasło będzie promowało tydzień przedsiębiorczości organizowany co roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie.

Konkurs Honorowym Patronatem objął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału! Zgłoszenia można przesyłać do 12 kwietnia:)

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie bedzin.praca.gov.pl