16/03 2023

Zabiegany Powiat wystartuje już 1 kwietnia w Czeladzi!

Zabiegany Powiat Czeladź

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Burmistrzem Miasta Czeladź Zbigniewem Szaleńcem, zapraszają mieszkańców Powiatu Będzińskiego do wspólnego spędzenia wolnego czasu, w ramach sportowego cyklu -„Zabiegany Powiat’’! Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 10:00 na terenie Parku Grabek w Czeladzi.

- Na uczestników pierwszego w tym roku biegowego spotkania, czeka jak zawsze bardzo dużo dobrej zabawy bez wygranych i przegranych! Wszyscy otrzymają także piękny, pamiątkowy medal. A po solidnej dawce aktywności fizycznej, serdecznie zapraszam na wspólny, ciepły posiłek w ramach uzupełnienia kalorii- mówi Starosta Będziński.

Moc atrakcji czeka również na najmłodszych, dla których oprócz  biegu, zostaną przygotowane dodatkowe atrakcje - wata cukrowa i popcorn!

Zapisy telefoniczne przyjmowane są w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Będzinie, pod numerem 032 368 07 08 do dnia 30 marca!