18/03 2024

Za nami Turniej Brydża Sportowego pod Patronatem Starosty Będzińskiego!

Do karcianych rozgrywek wymagających współpracy w grupie oraz logicznego, strategicznego myślenia, w sobotni poranek zasiadło kilkudziesięciu amatorów brydża podczas Turnieju Brydżowego, który zorganizowany został przez Będzińskie Stowarzyszenie Brydżowe pod patronatem Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca. Wydarzenie odbyło się w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego i towarzyszyły mu niezapomniane, sportowe emocje!  Dlaczego warto wybrać właśnie brydża? Jest to gra logiczna, która uczy współdziałania z partnerem, nawiązywania nowych kontaktów, a także zawierania znajomości i przyjaźni. Podnosi  również zdolność logicznego myślenia, przyczynia się do nieustannego treningu pamięci i poprawia koncentrację. Najlepsi gracze otrzymali puchary oraz nagrody z rąk Starosty Będzińskiego oraz Członka Zarządu Powiatu Będzińskiego Haliny Mentel.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Za nami Turniej Brydża Sportowego pod Patronatem Starosty Będzińskiego!