12/03 2024

Dzień Kobiet z Klubem Seniora „Relaks”

Dzień Kobiet z Klubem Seniora

Były życzenia, piękne kwiaty, prezenty i dużo radości. W Klubie Seniora „Relaks” w Będzinie w związku z Dniem Kobiet, we wtorkowe popołudnie z Paniami spotkali się w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca- Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Sławomir Brodziński, Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski oraz Prezes Miejskiego Klubu Sportowego w Będzinie Kamil Kowal. Atmosfera była niesamowicie serdeczna i pełna emocji, a spotkanie na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, przypominając o wyjątkowym pięknie kobiecej obecności w  naszym społeczności. Wydarzeniu towarzyszył występ artystyczny Pań, które właśnie teraz mają czas dla siebie na realizację swoich największych pasji i marzeń. Piosenki i wierszyki, których autorkami była oczywiście damska część Klubu, poruszyły tematykę kobiecą.

Dzień Kobiet z Klubem Seniora Relaks