03/04 2023

Spotkanie przy wielkanocnym stole!

Spotkanie przy wielkanocnym stole

Do Świąt Wielkanocnych pozostał już tylko tydzień. To czas nie tylko przygotowań do ich obchodów, ale również przedświątecznych spotkań, podczas których wszyscy obdarzają się wzajemnym uśmiechem, składając sobie najlepsze życzenia. Z tej okazji, w Ośrodku Kultury w Będzinie, odbyło się świąteczne spotkanie, podczas którego Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Będzińskiego Adamem Szydłowskim, życzyli zgromadzonym gościom, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły ich serca radością i nadzieją, dodawały otuchy i pozwoliły przezwyciężyć wszystkie trudności!

Najlepsze wielkanocne życzenia przekazali również: Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie Patrycja Gruca - Hołota, Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie  Kamil Dybich, Kierownik Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Będzinie Anna Żołędzka, w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Działalności Gospodarczej Agata Wyderka-Pietrzyk, a także Proboszcz Parafii pw. Nawiedzenia Nawiedzenia NMP  w Będzinie ks. Zygmunt Skipirzepa.

Spotkanie przy wielkanocnym stole