01/04 2023

Wystartowała II edycja „ Zabieganego Powiatu”. Pierwszy bieg odbył się w Czeladzi!

Zabiegany Powiat Czeladź

To nie żart! W sobotę, 1 kwietnia, odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie w ramach sportowego cyklu „Zabiegany Powiat”, na który mieszkańców Powiatu Będzińskiego zaprosił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Burmistrzem Miasta Czeladź Zbigniewem Szaleńcem. Sportowa impreza jak zwykle przyciągnęła tłumy! Ponad dwieście osób z uśmiechem na twarzy pomaszerowało lub pobiegło w stronę mety, na której na każdego uczestnika czekał medal!

- Dziękuję za wspólne otwarcie nowego sezonu biegowego! Dobra energia, uśmiech i determinacja! Tak było dzisiaj podczas biegu w Parku Grabek w Czeladzi. A co poza tym? Kilkaset miłośników sportu, doskonała zabawa, pyszna wata cukrowa i popcorn, których nie odmówiło żadne dziecko, a nawet dorosły, ciepły poczęstunek i co najważniejsza satysfakcja- powiedział Starosta Będziński, który już zaprasza na kolejne biegowe spotkanie, które odbędzie się  w sobotę 6 maja w Gminie Mierzęcice! Do zobaczenia!

W wydarzeniu udział wzięli Wicestarosta Powiatu Będzińskiego Dariusz Walaszczyk, Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka, Radny Powiatu Będzińskiego Marian Kozieł, a także reprezentująca Burmistrza Miasta Czeladź Zastępca Burmistrza ds. Społecznych - Beata Zawiła.

Zabiegany Powiat Czeladź