20/12 2022

Wyjątkowa Wigilia w CAPOW!

Wyjątkowa Wigilia w CAPOW

W Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych im. Dominika Savio w Sarnowie, zorganizowana dzisiaj została Wieczerze Wigilijna, w której na zaproszenie dzieci i wychowawców uczestniczył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Wicestarostą Dariuszem Waluszczykiem i Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Będzińskiego Adamem Szydłowskim. Świąteczne życzenia oraz tradycyjne przełamanie się opłatkiem poprzedził bogaty program artystyczny, który specjalnie na tę okazję przygotowali wychowankowie Placówki.

- Dziękuję za wspaniałą atmosferę panującą podczas dzisiejszego spotkania, życząc Wam spełnienia wszystkich marzeń. Pamiętajcie, że każdy z Was może bardzo wiele osiągnąć, realizując wszystkie swoje zamierzenia i plany. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą przepełnione serdecznością, uśmiechem i zdrowiem - powiedział Starosta.

Wyjątkowa Wigilia w CAPOW