21/12 2022

Współczesne Jasełka w Koperniku!

Współczesne Jasełka w Koperniku

Każdy powinien odnajdywać w sobie dobro, nigdy nie zapominając o drugim człowieku - to przekaz współczesnych, młodzieżowych Jasełek, które trzy dni przed Wigilią przygotowali uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie.

- Życzę wszystkim zdrowia, spokoju i odpoczynku. Niech kolejny rok obfituje we wspaniałe pomyły, spełnione ambicje oraz marzenia. Dzisiejsze Jasełka przygotowane przez młodych ludzi to ponadczasowy sposób na wzruszenie, przyjazną atmosferę oraz wspólnie spędzone chwile w ciepłej i przyjaznej atmosferze- powiedział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który wręczył  Dyrektor I LO Annie Adamczyk świąteczny upominek.

W dzisiejszym wydarzeniu wzięli także udział: Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski, Radna Rady Powiatu Będzińskiego Bożena Łapaj oraz Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk.

Współczesne Jasełka w Koperniku