06/12 2022

Wioska Świętego Mikołaja w Sali Sesyjnej!

OWDiR Mikołaj

Sala Sesyjna zamieniła się dzisiaj w prawdziwą Wioskę Świętego Mikołaja. Pięknie ozdobiona, kolorowa, pachnąca lasem choinka, wielkie, drewniane, czerwone sanie, a w nich on - Święty Mikołaj, który zjawił się specjalnie, aby spotkać się z dziećmi z Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie. Na każde dziecko czekała świąteczna paczka pełna rozmaitych niespodzianek oraz przedstawienie teatralne „Dziób w dziób”, które przygotowali uczniowie uczęszczający na zajęcia organizowane w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury.

- Mam nadzieję, że dzisiejsze prezenty oraz przedstawienie wprawiły naszych małych gości w doskonały nastrój. Cieszę się, że ten wyjątkowy, magiczny dzień, wypełniony dziecięcym śmiechem mogliśmy spędzić razemi- powiedział Starosta.

W mikołajkowym spotkaniu wziął  także udział Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski.

OWDiR Mikołaj