05/04 2023

Wielkanocne śniadanie z Seniorami!

ŚNIADANIE WIELKANOCNE

Środa jest kolejnym dniem, który upływa pod znakiem przedświątecznych spotkań, obfitych we wzajemną życzliwość oraz uśmiech. W Centrum Usług Senioralnych w Będzinie, odbyło się dzisiaj Spotkanie Wielkanocne, podczas którego Starosta Będziński Sebastian Szaleniec spotkał się z Seniorami zamieszkującymi teren powiatu będzińskiego.

- Spotkania z Seniorami są dla mnie zawsze bardzo cenne, a życiowa mądrość i młodzieńcza energia imponujące! Bardzo dziękuję za zaproszenie. Niech Święta Wielkanocne przyniosą Państwu przede wszystkim dużo zdrowia, pogodę ducha oraz wszelką pomyślność- powiedział Starosta.

Życzenia Seniorom złożyli również Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, Reprezentująca Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiwego - Naczelnik Wydział Polityki Społecznej i Działalności Gospodarczej - Agata Wyderka-Pietrzyk oraz Przewodnicząca Rady Miasta Będzina - Daria Paterek.

Śniadanie Wielkanocne z Seniorami