05/04 2023

Drugie posiedzenie Nestorów naszego Powiatu

Drugie posiedzenie Nestorów naszego Powiatu!

W Starostwie Powiatowym, odbyło się dzisiaj drugie posiedzenie Nestorów Powiatu Będzińskiego. Należy pamiętać, że podmiot powołany 10 lutego tego roku, ma ważny głos dla wielu decyzji podejmowanych w Powiecie. Jednym z punktów obrad było omówienie zmian w przepisach prawa dotyczących polityki senioralnej.

- Nasza współpraca układa się jak dotąd bardzo dobrze, za co bardzo Państwu serdecznie dziękuję! Dzisiejsze spotkanie upłynęło we wspaniałej, świątecznej atmosferze. Jeszcze raz składam najlepsze życzenia: wiosennego optymizmu, wiary w lepsze jutro oraz wielu ciepłych i radosnych chwil z Najbliższymi - mówił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który przywitał Seniorów wraz z Sekretarz Powiatu Agatą Fazan oraz Naczelnikiem Wydziału Polityki Społecznej Sławomirem Brodzińskim.

Spotkanie Nestorów Powiatu Będzińskiego