• Tłumacz języka migowego
BIP
10/06 2024
#Aktualności

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów "Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie - bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja"

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej i Komendą Główną Policji organizuje 18 czerwca 2024 roku (10:00-12:30) webinarium dla seniorów i ich opiekunów „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. 

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=89100&p_id=18

Celem webinarium jest zwiększenie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w tym webinarium wśród seniorów oraz ich opiekunów, np. poprzez udostępnienie na Państwa stronie internetowej, poprzez media społecznościowe i mailing.

W załączniku przesyłamy program spotkania wraz z informacją o wydarzeniu i grafiką do ew. wykorzystania.

Zachęcamy również do obserwowania profili UKNF/KNF w mediach społecznościowych oraz zapisania się na listę odbiorców newslettera UKNF, wówczas na bieżąco będą Państwo otrzymywać informacje o organizowanych webinariach CEDUR. Przekazujemy bezpośredni link do formularza subskrypcji: www.knf.gov.pl/newsletter (kategoria: „Seminaria CEDUR dla seniorów i ich opiekunów”).

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2024-06-10 KLAUZULA RODO.docx.pdf
ilość pobrań: 30
KLAUZULA RODO.docx.pdf 217,11KB zobacz
pdf 2024-06-10 Urząd KNF - Program webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów - 18 czerwca 2024 roku.pdf
ilość pobrań: 32
Urząd KNF - Program webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów - 18 czerwca 2024 roku.pdf 451,21KB zobacz

do góry