10/06 2024

III edycja Zabieganego Powiatu w Czeladzi!

Z rozmaitych atrakcji mogli skorzystać wszyscy ci, którzy wybrali aktywny, sobotni poranek z „Zabieganym Powiatem” w Parku Grabek w Czeladzi! Oprócz sportowej rywalizacji, najmłodsi mogli wziąć udział w loterii fantowej z nagrodami. Na wszystkich, którzy potrzebowali uzupełnić kalorie stracone podczas biegu i nordic walking, czekał oczywiście gorący poczęstunek, a także zdrowe i pyszne, batony energetyczne. Gospodarzami sportowej imprezy byli: Starosta Będziński Sebastian Szaleniec i Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec. Dopisała nie tylko piękna, słoneczna, letnia pogoda, ale także wysoka frekwencja, bo chętnych do udziału w imprezie było jak zawsze mnóstwo! Na każdego, kto pokonał, co najmniej kilometrową pętlę czekał pamiątkowy medal, który sportowym zapaleńcom wręczał Starosta Będziński wraz z Zastępcą Burmistrza Miasta Czeladź Andrzejem Mentlem.

III edycja Zabieganego Powiatu w Czeladzi!