09/08 2024

Uroczyste przekazanie obowiązków nowemu Szefowi Wojskowego Centrum Rekrutacji w Będzinie

Uroczyste przekazanie obowiązków nowemu Szefowi Wojskowego Centrum Rekrutacji

W Wojskowym Centrum Rekrutacji w Będzinie, odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków służbowych tejże jednostki, które objął mjr Mariusz Rodak. Podczas wydarzenia Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Będzińskiego Janem Powałką pogratulowali nowemu Szefowi z okazji objęcia tego niezwykle odpowiedzialnego stanowiska, tym samym życząc wielu sukcesów oraz nieustającej pasji podczas realizacji wszelkich zawodowych planów.

- Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie układała się pomyślnie, a Pana kwalifikacje oraz doświadczenie będą wzorowo wykorzystywane w pełnieniu dalszej służby. Łącząc wyrazy szacunku życzę samozaparcia w realizacji rozmaitych zadań, otwartości na pomysły współpracowników oraz wielu sukcesów, które przyniosą poczucie satysfakcji i spełnienia- mówił Starosta.

Podczas uroczystego przekazania obowiązków nowemu Szefowi, podziękowania za gotowość do poświęceń, na których opierało się bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Będzińskiego oraz sumienną i odpowiedzialną służbę zostały również przekazane mjr. Jackowi Łukasikowi, który dzisiaj zakończył służbę na stanowisku Szefa WCR w Będzinie.

Uroczyste przekazanie obowiązków nowemu Szefowi Wojskowego Centrum Rekrutacji