30/09 2024

Triada Biegowa Powiatu Będzińskiego 2024 zakończona!

bieg

W niedzielę, 29 września odbył się ostatni bieg z cyklu Biegu Trzech Zamków. Tym razem prawie 700 osób wystartowało w Sławkowie w okolicach ruin zamku.
Słoneczna i jesienna aura dodała uroku trasie, która wiodła przez leśne ścieżki w Dolinie Czarnej Przemszy. Na mecie zawodnicy otrzymali piękny medal, który dopełnił układankę dwóch pozostałych medali z Triady Biegowej. Biegaczy i pasjonatów nordic walking dopingował Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Zdzisław Banaś, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Będzińskiego Anna Pawęzowska, Burmistrz Miasta Sławkowa Rafał Adamczyk wraz ze swoim Zastępcą Januszem Mrozem.
Dla najlepszych sportowców organizatorzy przygotowali okazałe puchary oraz nagrody.

Niedziela obfitowała również w atrakcje dla najmłodszych. Miasto Sławków przygotowało bieg Księżniczek i Rycerzy oraz miasteczko z dmuchańcami, popcornem i watą cukrową.
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Biegu Trzech Zamku, która wystartuje w 2025 roku!

Triada Biegowa Powiatu Będzińskiego 2024 zakończona