22/04 2023

To już 8 lat. Klub Seniora Brzękowice - Goląsza świętuje swój Jubileusz!

Jubileusz 8lecia

Swoją energią mogliby obdarować niejednego młodego człowieka! Zawsze uśmiechnięci i zaangażowani na rzecz Powiatu Będzińskiego. W sobotę 22 kwietnia świętowali swój 8 Jubileusz. Klub Seniora Brzękowice-Goląsza, bo o nich mowa, to wyjątkowi Seniorzy, którzy każdego dnia udowadniają, że na marzenia nigdy nie jest za późno, a niezależnie od wieku każdy człowiek może się rozwijać, mieć swoje plany, pasje oraz zainteresowania. Pamiątkową tabliczkę, na której zostały wygrawerowane podziękowania oraz życzenia - Pani Sylwii Nikiel, pełniącej funkcję Prezesa Klubu, wręczył w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca - Radny Rady Powiatu Będzińskiego Przemysław Krasoń. Główną ideą działalności Klubu jest stworzenie Seniorom miejsca i dogodnych warunków do spotkań, w trakcie których mogą w sposób ciekawy spędzić czas. Te chwile to również budowanie i utrzymywanie relacji społecznych. Podczas Jubileuszu Seniorzy udowodnili, że łączy ich niesamowita więź, a cotygodniowe spotkania zajmują wyjątkowe miejsce w ich życiu. Życzenia Jubilatom złożyli także Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk oraz Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń.

Seniorom składamy najlepsze życzenia - dużo zdrowia oraz wielu sukcesów na kolejne lata działalności!

Jubileusz 8-lecia Klubu Seniora Brzękowice-Goląsza