03/03 2023

Spotkanie z Ekspertami

Dzisiaj w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Będzinie odbyło się spotkanie z ekspertami z dziedziny pozyskiwania środków zewnętrznych. Tematem przewodnim spotkania było omówienie możliwości pozyskania środków w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”. Omówione zostały wybrane działania wdrażane przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Starostwa Powiatowego w Będzinie, przedstawiciele gmin, jednostek organizacyjnych powiatu, służby zdrowia oraz szkół. Sebastian Szaleniec Starosta Będziński wraz z Wicestarostą Będzińskim Dariuszem Waluszczykiem przywitali uczestników, w tym prowadzących spotkanie przedstawicieli Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego w tym: Anitę Walnik-Warmuz - Zastępcę Dyrektora Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego, Kierowników Referatu: Hubeta Niedziocha oraz Katarzynę Wilczek, Paulinę Derebisz z Referatu rozliczania projektów, Annę Dąbek-Bochenek z Referatu obsługi finansowej, Ksenię Kowal-Robakowską z Referatu wyboru projektów, Patrycję Rojek z Referatu ochrony projektów oraz Kamila Dzierżyńskiego- Specjalistę ds. Funduszy Europejskich.

-Spotkanie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i na bardzo wysokim poziomie a omawiane treści przedstawione w sposób przystępny i interesujący. Bardzo się cieszę, że dzięki temu uczestnicy znacznie wzbogacili swoją wiedze i kompetencje - powiedział Starosta

Spotkanie z Ekspertami.