12/12 2023

Spotkanie Wigilijne z Amazonkami!

W Restauracji „Finezja”, odbyło się tradycyjne wigilijne spotkanie Amazonek. Przedświąteczny czas w naszej polskiej tradycji niewątpliwie wyróżnia się głęboką potrzebą bycia razem i świadomością, że stanowimy niezwykle ważną i silną wspólnotę. Spotkania z Amazonkami zawsze dają możliwość poznania środowisk Pań i problemów, z jakimi borykają się One, na co dzień. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, życzył każdej z Pań przede wszystkim dużo zdrowia, siły, uśmiechu, waleczności, odwagi w spełnieniu najpiękniejszych marzeń, a także wszelkiej pomyślności oraz realizacji wszelkich planów i zamierzeń. W spotkaniu uczestniczył także Pełnomocnik Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego- Rafał Adamczyk i II Zastępca Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej Bożena Borowiec.

Spotkanie Wigilijne z Amazonkami!