12/12 2023

XXIV Samorządowe Spotkanie Opłatkowe

Już za kilkanaście dni Boże Narodzenie.Ten wyjątkowy przedświąteczny okres to czas wspólnych spotkań, rozmów, składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. W poniedziałkowe popołudnie,11 grudnia, w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Będzinie, odbyło się tradycyjne już XXIV Samorządowe Spotkanie Opłatkowe. Wydarzenie rozpoczął występ dziecięcego chóru ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Będzinie, który wprowadził wszystkich zgromadzonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój! Następnie ks. Andrzej Stępień- Proboszcz parafii pww. Św. Trójcy w Będzinie, który zaprosił wszystkich do wspólnej modlitwy, a gospodarze wydarzenia- Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Będzina Darią Paterek, złożyli przybyłym przyjaciołom Miasta Będzina świąteczne życzenia- zdrowych, radosnych i pełnych refeksji Świąt.

W wyjątkowym przedświątecznym spotkaniu wzięli udział m.in.: Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel, Radni Rady Powiatu Będzińskiego: Anna Pawęzowska, Bożena Łapaj i Marian Kozieł, Wiceprezydent Miasta Będzina Aneta Witkowska - Złocka, II Wiceprezydent Miasta Będzina Anna Drzewiecka, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Będzina Rafał Adamczyk, Prezes Zarządu MPWiK Sp.zo.o w Będzinie Rafał Pietrzyk, Radni Rady Miejskiej Będzina, a także przedstawiciele służb mundurowych.

XXIV Samorządowe Spotkanie Opłatkowe