12/12 2022

Spotkanie Opłatkowe z Seniorami

Spotkanie opłatkowe CUS

Wielkimi krokami zbliżamy się do magicznego czasu Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji w Centrum Usług Senioralnych w Będzinie, odbyło się Spotkanie Opłatkowe, w którym uczestniczył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Nie zabrakło wspólnego dzielenia się opłatkiem czy  radosnego kolędowania.

- W tym wyjątkowym przedświątecznym i świątecznym czasie nikt nie powinien być sam. Dzisiejsze wydarzenie było doskonałą okazją, aby złożyć sobie wzajemnie życzenia oraz spędzić wspólnie to wspaniałe, zimowe południe- powiedział Starosta.

W dzisiejszym spotkaniu uczestniczyli także: Reprezentująca Posła na Sejm RP Rafała Adamczyka Joanna Kobryń, Dyrektor MOPS w Będzinie Patrycja Gruca-Hołota oraz kierownik CUS w Będzinie Katarzyna Sosnowska.

Spotkanie opłatkowe CUS