26/04 2023

Sportowy sukces Klubu Sportowego Seniora ROYAL!

Mistrzostwa Świata Seniorów w Speedballu

Zawsze uśmiechnięci, pełni optymizmu, swoją energią mogliby obdarować niejednego młodszego kolegę! Dzisiaj odebrali dyplomy oraz nagrody z rąk Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca. Ośmioosobowa reprezentacji zrzeszona w Klubie Sportowym Seniora ROYAL z Bobrownik bo o nich mowa, osiągnęła imponujący, sportowy sukces podczas Mistrzostw Świata Seniorów w Speedballu, które odbyły się w egipskim kurorcie Hurghada. Seniorzy znaleźli się w gronie 24 reprezentacji narodowych, godnie reprezentując Powiat Będziński! Dodatkowo specjalne gratulacje Starosta Będziński złożył trenerowi kadry Andrzejowi Marie, który zdobył brązowy medal. Ten ogromny sukces nie byłby oczywiście możliwy bez wytrwałości, zaangażowania, regularnych treningów oraz sportowej waleczności naszej wspaniałej powiatowej reprezentancji!
Serdecznie gratulujemy!

Mistrzostwa Świata Seniorów w Speedballu