05/10 2023

Sportowcy z Klubu Sportowego "Mistral" odwiedzili Starostwo!

Sportowcy z Klubu Sportowego

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, spotkał się dzisiaj z Prezesem Klubu Sportowego „Mistral” Krzysztofem Wiśniewskim oraz uzdolnionymi sportowcami należącymi do Klubu, w którym odbywają się zajęcia takie jak: Taekwondo, Kickboxing, treningi funkcjonalne oraz treningi dla dzieci. Jeśli chodzi o zajęcia organizowane dla najmłodszych, ich głównym celem jest stymulowanie prawidłowego rozwoju motorycznego i psychicznego dzieci poprzez odpowiednio dobrane formy i metody treningowe. Treningi w grupach najmłodszych mają charakter bezkontaktowy i opierają się głównie na zabawie. Dzieci uczą się współdziałania w grupie, odpowiedzialności za siebie oraz za współćwiczących. W Klubie trenują oczywiście również osoby dorosłe i młodzież, które mogą poszczycić się licznymi, sportowymi sukcesami! Podczas dzisiejszego spotkania, Starosta wręczył młodym sportowcom upominki oraz listy gratulacyjne, dziękując za reprezentowanie Powiatu Będzińskiego na arenie międzynarodowej oraz życząc satysfakcji z pełnienia własnej, sportowej misji!

Młodzi sportowcy z Klubu Sportowego „,Mistral” odwiedzili Starostwo!