06/10 2023

„Głosy dla Hospicjum”w TDZ!

Głosy dla Hospicjium w TDZ

Koncert Charytatywny „Głosy dla Hospicjum”, odbył się dzisiejszego popołudnia w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie z inicjatywy Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego oraz Prezesa Pro Salute Andrzeja Jankowskiego. Wszyscy, którzy wzięli udział w wydarzeniu mieli okazję wesprzeć  Hospicjum Onkologiczne Fundacji Pro Salute. Muzyka zabrzmiała więc dla wszystkich potrzebujących! Wyjątkowy koncert podczas którego spotkali się ludzie o wielkich sercach, wsparł tradycyjnie już Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, a także liczni goście m.in. Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk i Wiceprezydent Miasta Będzina Aneta Witkowska-Złocka.
W tym roku publiczność zachwycił występ aktorki, reżyserki i autorki tekstów- Magdaleny Smalary, która wystąpiła dla Hospicjum.

Głosy dla Hospicjum w TDZ