07/06 2022

Śniadanie na trawie w CKZiU.

Dzisiejszego poranka Starosta Będziński Sebastian Szaleniec był gościem Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie, gdzie odbyło się „Śniadanie na trawie”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach dni otwartych szkoły dla uczniów klas ósmych oraz uczniów CKZiU. Program imprezy zawierał liczne atrakcje min. konkursy, rozgrywki sportowe, plażowanie „na wypasie”, zabawy z animatorem, konsultacje stylizacji fryzur, naukę korzystania z programów fotograficznych czy relaks przy muzyce. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek.

Śniadanie na trawie w CKZiU.

- Dni otwarte, zostały zorganizowane z myślą o przyszłych uczniach. Były one doskonałą okazją, aby dowiedzieć się jak najwięcej o miejscu w którym ósmoklasiści być może spędzą kolejne lata swojego życia. Oprócz przedstawienia oferty edukacyjnej na młodzież czekały również rozmaite atrakcje związane z kierunkami kształcenia w placówce - powiedział Starosta.