04/10 2023

Seniorzy uczcili swój dzień w „Fenixie”!

Seniorzy uczcili Dzień Seniora w „Fenixie”!

Imprezy taneczne organizowane z okazji „Dnia Seniora” to wydarzenia, które na dobre zagościły w kalendarzu imprez, a o ich powodzeniu świadczy fakt, że we wspólnej zabawie bierze udział naprawdę wiele uczestników! Wczoraj, w Sali Bankietowej „Fenix”,  Seniorzy hucznie uczcili swoje święto! Seniorzy mieli okazję wspólnie spędzić czas, porozmawiać, pośmiać się, a nawet zatańczyć- ponieważ mieli zapewnioną profesjonalną oprawę muzyczną!

- Wszelkie wydarzenia, które powstają z myślą o naszych Seniorach mają szczególny wymiar. W dzisiejszym pędzie cywilizacyjnym, ważne jest, aby starsze osoby wychodziły z domu, spotykając się z innymi ludźmi. Takie spotkania sprawiają, że społeczne więzi społeczne są odbudowywane. Ważne jest także, aby Seniorzy spotykali się ze sobą, ciesząc się życiem!- mówił obecny podczas wczorajszych „Senioraliów” Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

Seniorów odwiedził również Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, życząc wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu i wspaniałej zabawy!

Bal seniora