23/05 2023

Senioriada w Gminie Psary!

Senioriada w Gminie Psary

Wczoraj, Seniorzy z Gminy Psary bawili się świetnie podczas Senioriady 2023! Były rozmowy, integracja, pyszny poczęstunek, głośne śmiechy i muzyka grana na żywo, która poderwała do tańca wszystkich uczestników wydarzenia! Dopisały nie tylko wspaniałe humory, ale także piękna, słoneczna pogoda!

- Mam nadzieję, że impreza zorganizowana na świeżym powietrzu, dostarczyła naszym Seniorom wielu niezapomnianych, miłych wspomnień. Życzę Państwu nieustającej pogody ducha, możliwości realizacji swoich pasji oraz bliskich i wspierających ludzi wokół- mówił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

W wydarzeniu wzięli również udział: Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Będzińskiego Ewa Bierońska, Radny Rady Powiatu Będzińskiego Marian Kozieł, Radny Rady Powiatu Będzińskiego Przemysław Krasoń, a także reprezentująca Posła na Sejm RP Rafała Adamczyka - dyrektor biura poselskiego Joanna Kobryń.

Senioriada w Gminie Psary