10/05 2024
#Aktualności #Komunikaty

Pożar składowiska odpadów w Michałkowicach

W związku z niepokojem, który wzbudza pożar składowiska odpadów w Michałkowicach przy ul. Wyzwolenia, chcielibyśmy poinformować mieszkańców Powiatu Będzińskiego, że Wydział Zarządzania Bezpieczeństwem Starostwa Powiatowego w Będzinie jest w stałym kontakcie z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco. Prosimy o zachowanie sczególnej ostrożności i w miarę możliwości przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach.

W związku z niepokojem, który wzbudza pożar składowiska odpadów w Michałkowicach przy ul. Wyzwolenia, chcielibyśmy poinformować mieszkańców Powiatu Będzińskiego, że Wydział Zarządzania Bezpieczeństwem Starostwa Powiatowego w Będzinie jest w stałym kontakcie z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i w miarę możliwości przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach.