11/05 2024

Jubileusz 90-lecia KGW w Dobieszowicach

To było popołudnie pełne wspomnień, gratulacji i życzeń. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Dobieszowicach świętowały Jubileusz 90-lecia działalności w towarzystwie przyjaciół i zaproszonych gości. Każdy Jubileusz jest dobrą okazją do oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów oraz zadań. Skłania również do refleksji i przemyśleń. Tak było i tym razem. Majowa sobota upłynęła nie tylko na podziękowaniach i podsumowaniu dokonań, które zapewne pozostawią wyraźny ślad w historii Powiatu Będzińskiego, ale również była obfita w liczne występy artystyczne. Swoje talenty zaprezentowały, wspomniane Jubilatki oraz także, co niezwykle cenne- najmłodsi mieszkańcy Gminy Bobrowniki, którzy choć mają dopiero po kilka lat od maleńkości w bardzo piękny i wzruszający sposób „chłoną” folklor. Najlepsze życzenia wraz z kwiatami i pamiątkową tabliczką od Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca przekazał Paniom na ręce Prezes KGW Barbary Brzozowskiej- Radny Rady Powiatu Będzińskiego Rafał Kocot, wyrażając wdzięczność za aktywną działalność, niekończącą się energię, wspaniałe pomysły oraz promowanie walorów naszego regionu.

Obchody 90-lecia KGW w Dobieszowicach