22/08 2024

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie ogłasza nabór wniosków o sfinansowanie kosztów studiów podyplomowych

nabór

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania wniosków o sfinansowanie kosztów studiów podyplomowych.

Nabór wniosków odbędzie się w dniach od 9 do 20 września 2024 r.

Z dofinansowania kosztów studiów podyplomowych mogą korzystać osoby bezrobotne lub inne osoby uprawnione, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie posiadające wykształcenie wyższe potwierdzone odpowiednim dokumentem, które rozpoczną lub będą kontynuować naukę na kolejnym semestrze studiów podyplomowych.

Wnioski należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie przy ul. I. Krasickiego 17a lub przesłać pocztą albo przesyłką kurierską.

Niezbędne dokumenty znajdują się na stronie: