11/10 2024

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej 2024 w Teatrze Dzieci Zagłębia

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, wczoraj w Teatrze Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie  uczczono ten wyjątkowy dzień, który jest świętem wszystkich dyrektorów, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników oświaty. Z tej okazji, jak co roku Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wręczył kadrze pedagogicznej Nagrody Starosty Będzińskiego za oddanie i wkład włożony w wykonywaną pracę, Nagrody Dyrektora 2024, a także Nagrody Komisji Edukacji Narodowej, dziękując wszystkim dyrektorom, wychowawcom i nauczycielom za codzienne zaangażowanie, wspieranie swoich uczniów, a także motywowanie ich do podejmowania wyzwań, które w przyszłości mogą się przerodzić w prawdziwy sukces.

W tym ważnym dniu pedagogom pogratulowali również m.in.: Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka, Wicestarosta Będziński Krzysztof Dudziński, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Anna Zakrzewska – Zamora, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Halina Mentel, Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Zdzisław Banaś, Sekretarz Powiatu Agata Fazan, Członek Zarządu Województwa Śląskiego Rafał Adamczyk VII kadencji oraz Radni Rady Powiatu Będzińskiego. Listy gratulacyjne z tej okazji wystosowali Senator RP Beata Małecka- Libera, Posłanka RP Barbara Dolniak, Posłanka RP Katarzyna Stachowicz oraz Poseł RP Mateusz Bochenek.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej 2024 w Teatrze Dzieci Zagłębia