07/10 2024

Jubileusz 65-lecia KGW Boguchwałowice

Uroczystą Mszą Świętą w intencji Członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Boguchwałowicach, rozpoczęły się obchody Jubileuszu 65-lecia ich działalności. Następnie  wszystkie Panie świętowały hucznie w remizie OSP w towarzystwie bliskich im osób, na których nieocenione wsparcie i dobre słowo zawsze mogą liczyć. W imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca w uroczystości udział wzięła Radna Rady Powiatu Będzińskiego dr Agnieszka Pilarek – Jagodzińska, która wyraziła wdzięczność za aktywną działalność oraz promocję dziedzictwa kulturowego Powiatu Będzińskiego, życząc wszystkim Członkiniom KGW przede wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu i niekończących się pokładów energii. Sobotnie popołudnie upłynęło więc na podziękowaniach, gratulacjach oraz podsumowaniu dotychczasowych  dokonań Koła, a także gromko oklaskiwanych występach artystycznych!

Jubileusz 65-lecia KGW Boguchwałowice