28/05 2023

Powiatowe Zawody Strażackie!

W niedzielne przedpołudnie na stadionie MOSiR w Będzinie odbyły się, Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze gmin wchodzących w skład powiatu będzińskiego. Do rywalizacji stanęły drużyny: męskie, żeńskie, oraz przedstawiciele młodzieżowych drużyn pożarniczych. Zadania? Niezmiennie sztafeta, oraz tzw. bojówka. W finale powiatowym startowało 20 drużyn. Kto wygrał? -  Drużyna OSP Dziewki w grupie A oraz OSP Siemonia w grupie C, a w młodzieżówkach na podium stanęły OSP Dobieszowice. Zwycięzcom pogratulował w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem Kamil Curyło.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy włożonego wysiłku, zaś za zwycięzców trzymamy kciuki - gdyż będą naszymi reprezentantami podczas zawodów wojewódzkich!

Powiatowe Zawody Strażackie!!!!