05/06 2023

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Gródkowie!

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Gródkowie

Na wszystkich najmłodszych mieszkańców Powiatu Będzińskiego, w niedzielę, 4 czerwca czekały liczne atrakcje takie jak: przejażdżka na kucykach, dmuchany zamek, gry i zabawy dla dzieci, wata cukrowa, popcorn, grillowane smakołyki, zwiedzanie magazynu czy występ Grupy Arue Capoiera Polska, podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez firmę Id Logistics Polska. Wszystko to z okazji kontynuacji najbardziej kolorowego i najradośniejszego święta w roku, jakim niewątpliwie jest Dzień Dziecka. Niedziela upłynęła więc pod znakiem głośnych śmiechów, zabawy i szczerej, bezcennej, dziecięcej radości! W wydarzeniu wziął udział  Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń, a Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca reprezentował Radny Rady Powiatu Będzińskiego Marian Kozieł.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka