10/06 2022

Piknik rodzinny w ZSS w Czeladzi!

Dzisiaj w Zespole Szkół Specjalnych w Czeladzi odbył się piknik rodzinny na który zaproszenie otrzymał Starosta Będziński Sebastian Szaleniec. Piknik został zainaugurowany spektaklem teatralnym „Czerwony Kapturek”. Małymi aktorami byli uczniowie szkoły, którzy z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do spektaklu jak podkreślają nauczyciele. Obecnie spektakl jest przedstawiany również dla przedszkoli należących do gminy Czeladź. Dodatkowo wydarzenie zostało połączone z obchodami Dnia Dziecka. Na Pikniku dla zwycięzców czekały liczne nagrody.

Starosta na pikniku rodzinnym

- Dzisiejszy dzień należał do bardzo udanych, uczniowie ZSS przygotowali spektakl teatralny w który włożyli dużo pracy i serca. Dzieci swoim talentem aktorskim opowiedziały o przygodach Czerwonego Kapturka, a publiczność mogła podziwiać barwne dekoracje. Występ został zakończony gromkimi oklaskami i wyrazami uznania dla małych aktorów. Piknik rodzinny był doskonałą okazją do świetnej zabawy oraz zdobycia rozmaitych nagród - powiedział Starosta.