25/11 2022

Pierwsze urodziny „Ad Astra”!

Pierwsze urodziny związku drużyn „Ad Astra”

W związku z pierwszą rocznicą powstania Związku Drużyn „Ad Astra”, wczoraj w CKZiU w Będzinie, odbyło się spotkanie zorganizowane dla zuchów, harcerzy oraz rodzin i przyjaciół Związku. Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który niedawno otrzymał dyplom za nieocenione zaangażowanie w rozwój Związku i Drużyn.

- Serdecznie gratuluję pierwszych urodzin, życząc powodzenia na kolejne lata Waszej działalności. Główną misją harcerstwa jest kształtowanie młodego człowieka oraz wspierania go we wszechstronnym rozwoju, co od roku udaje się dzięki działaniom wspaniałych i niezwykle zaangażowanych instruktorek i instruktorów, których można nazwać wychowawcami - powiedział Starosta Będziński, który uczestniczył w dzisiejszych obchodach, wręczając na ręce Komendantki Związku Drużyn Ad Astra phm. Patrycji Nowak sprzęt audio.

Związek Drużyn „Ad Astra” przynależy do Hufca ZHP Ziemi Będzińskiej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Będzinie.

Pierwsze urodziny związku drużyn „Ad Astra”