25/11 2022

Nagroda Samorządowa dla naszego Powiatu

Nagroda Samorządowa dla naszego Powiatu!

Powiat Będziński został nagrodzony, tym razem otrzymując Nagrodę Samorządową im. Norberta Barlickiego w kategorii: Jednostka Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji, w piątek w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród, którą z rąk Prezesa Stowarzyszenia Rzeczpospolita Obywatelska prof. Jacka Majchrowskiego, odebrał Starosta Będziński Sebastian Szaleniec.

- Wydarzenie to jest kolejnym chlubnym i bardzo wyjątkowym wpisem na kartach historii Powiatu Będzińskiego. Jest to nasza wspólna nagroda, którą możemy się poszczycić. Bardzo dziękuję za to wyjątkowe wyróżnienie - powiedział Starosta.

W składzie tegorocznego Jury w roku 2022 znaleźli się m.in.: Przewodniczący Kapituły Aleksander Kwaśniewski,  Łukasz Komoniewski, Andrzej Bocheński, Witold Gintowt- Dziewałtowski, Edward Fedko, Zygmunt Frankiewicz, Krzysztof Janik czy Andrzej Kunt.