27/09 2024

Pasowanie pierwszoklasistów w I LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie

W środę 25 września, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Będzinie, odbyła się coroczna uroczystość pasowania na ucznia. Uroczyste włączenie pierwszoklasistów do szkolnej społeczności jest wyjątkowym momentem w życiu każdej osoby rozpoczynającej naukę w liceum – symbolizuje początek nowego etapu edukacyjnej drogi, pełnego wyzwań, ale także niezapomnianych doświadczeń. Uroczystość rozpoczęła się od oficjalnego powitania przez Panią Dyrektor, która podkreśliła że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale również przestrzeń do rozwijania swoich pasji, budowana przyjaźni i przygotowywania się do dorosłego życia.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce, wielu sukcesów oraz niezapominanych chwil spędzonych w szkolnych murach!

W wydarzeniu w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca udział wzięli Członkowie Zarządu Powiatu Będzińskiego: Zdzisław Banaś oraz  Anna Zakrzewska – Zamora, obecny był również Członek Zarządu Województwa Śląskiego VII kadencji Rafał Adamczyk.

Pasowanie pierwszoklasistów w I LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie