29/05 2023

Orfeusz zaśpiewał dla wszystkich Mam!

Kopalnia Kultury Dzień Mamy

Mimo, że Dzień Matki obchodzony był w piątek 26 maja, jeszcze wczoraj Mamy mogły kontynuuować huczne świętowanie! Dla wszystkich Matek, Mam, Mamuś w poniedziałkowe popołudnie zaśpiewał bowiem Zespół Orfeusz. Muzyka uspokaja, przyciąga pozytywne myśli, obniża poziom stresu, dokonale wpływa na zmęczenie, a zaproszenie na koncert jest zawsze bardzo dobrym pomysłem i przeżyciem, które będziemy pamiętać bardzo długo, a nasze ulubione utwory przywołują żywe uczucia i wspomnienia dobrych chwil. Podczas wczorajszego pełnego wzruszeń koncertu, wszystkim Mamom w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca najlepsze życzenia, wielu bezcennych, pięknych chwil spędzonych z dziećmi, zdrowia, energii uśmiechu towarzyszącego każdego dnia złożył Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu Artur Wyra.

Kopalnia Kultury Dzień Mamy