09/01 2023

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Siewierzu

Spotkanie Noworoczne

W Restauracji „Zamkowa” w Siewierzu, odbyło się dzisiaj Noworoczne Spotkanie Samorządowe, w którym wziął udział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Wicestarostą Będzińskim Dariuszem Waluszczykiem oraz Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Będzińskiego Adamem Szydłowskim. Podczas organizowanego corocznie wydarzenia, Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, podsumował pracę samorządu siewierskiego w roku 2022 oraz przedstawił plan rozwoju Gminy na rok 2023. Spotkanie  było doskonałą okazją do złożenia życzeń na rozpoczęty rok, a także wręczenia wyróżnień mieszkańcom Gminy Siewierz oraz urzędnikom. Część artystyczną na tę szczególną okazję przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich.

W wydarzeniu wzięli także udział: Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Mucha, Radna Rady Powiatu Będzińskiego Monika Pawłowska-Dyszy.

Noworoczne Spotkanie Samorządowe w Siewierzu