14/10 2022

Nie wspierajmy przemocy brakiem reakcji!

Dzisiaj we „Freak Park” w Będzinie, odbyła się impreza rekreacyjna pn. „Nie wspierajmy przemocy brakiem reakcji” w ramach projektu pn. „Zwierzogród”, zorganizowana przez Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Będzinie, którą Honorowym Patronatem objął Starosta Będziński. Podczas wydarzenia, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego pn. „Otuleni promykiem nadziei - bądźmy solidarni i wrażliwi”. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach profilaktycznych z pierwszej pomocy przedmedycznej, które poprowadził ratownik medyczny oraz w zajęciach profilaktycznych - profilaktyka zachowań ryzykownych, z udziałem przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Dzieciaki miały również możliwość wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami oraz spędzić czas doskonale się bawiąc. Piątek był nie tylko dniem nauki, ale również doskonałej zabawy.

Freak

- Gratuluję laureatom konkursu plastycznego, którzy w swoich pracach wykazali się kreatywnością oraz niezwykłą wrażliwością. Celem konkursu było propagowanie właściwych postaw społecznych takich jak empatia czy solidarność z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy- mówił Starosta Będziński, uczestniczący w dzisiejszym wydarzeniu.

Zwierzogród