28/02 2023

Narada roczna w Komisariacie Policji w Wojkowicach!

Narada Policji Wojkowice

Dzisiaj, w Komisariacie Policji w Wojkowicach, odbyła się narada roczna, podczas której Komendant Komisariatu podinsp. Marcin Kaszuba podsumował wyniki pracy osiągnięte w roku 2022, dziękując policjantom oraz pracownikom cywilnym za całoroczną, owocną współpracę. Szef wojkowickiej Policji wyraził także swoją wdzięczność władzom samorządowym, które czynnie uczestniczą oraz wspierają przedsięwzięcia podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie działania komisariatu.
Podziękowania oraz gratulacje złożył policjantom, w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem Kamil Curyło.

W wydarzeniu wzięli także udział: Komendant Powiatowy Policji w Będzinie insp. Arkadiusz Więcek, Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń oraz Wójt Gminy Bobrowniki Małgorzata Bednarek.

Narada Policji Wojkowice