13/01 2023

Mieszkańcy Powiatu pobiegli po zdrowie dla Sandry!

Bieg dla Sandry

W sobotę, w Będzinie, odbył się bieg charytatywny dla Sandry. Dwunastolatka zmaga się ze skoliozą i wymaga kosztownej operacji, a także rehabilitacji pooperacyjnej. Organizatorami sportowego spotkania był Starosta Będziński Sebastian Szaleniec oraz Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski. Za zakupioną cegiełkę, na wszystkich ludzi o wielkim sercu czekał pakiet startowy umożliwiający wspólny bieg, marsz bądź spacer, a także medal, który każdego dnia będzie przypominał uczestnikom o tym, że niezależnie od wieku i kondycji fizycznej - warto nieść pomoc!

- Mieszkańcy Powiatu Będzińskiego jak zwykle nie zawiedli i zjawili się licznie na będzińskich bulwarach, przekuwając swoją dobrą energię we wsparcie dla Sandry! Ogromnie się cieszę, że udało nam się dzisiaj połączyć miłość do aktywności fizycznej z miłością do pomagania. Wszystkim uczestnikom dziękuję za empatię, pełen dobra uśmiech oraz co najważniejsze za każdą zakupioną cegiełkę, dzięki której zostanie uratowane życie tej wspaniałej, małej bohaterki- powiedział Starosta.