27/04 2023

Maturzyści zakończyli rok szkolny!

Maturzyści zakończyli rok szkolny

We wszystkich powiatowych szkołach ponadpodstawowych, odbyło się dzisiaj zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Z tej okazji maturzystom powodzenia życzył Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który uczestniczył w zakończeniu roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w Będzinie.

- Drodzy Maturzyści, przed Wami bardzo ważne dni, które są zwieńczeniem Waszej kilkuletniej, ciężkiej pracy intelektualnej. Z tej okazji życzę Wam przede wszystkim niemalejącej wiary we własne możliwości, pewności siebie i otwartości umysłu. Dokładajcie wszelkich starań, by skutecznie dążyć do wyznaczonych celów oraz miejcie zawsze odwagę sięgać po więcej. Niech Wasze wybory życiowe zwieńczone będą wspaniałymi osiągnięciami, a życie będzie pasmem samych sukcesów! - życzył tegorocznym maturzystom Starosta.

Uczniom klas maturalnych z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II  w Siewierzu życzenia złożył Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk,  a maturzystom z III Liceum Ogólnokształcącego im C. K. Norwida list gratulacyjny przekazał Etatowy Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Adam Szydłowski.

W imieniu Starosty Będzińskiego, powodzenia na egzaminie maturalnym życzyła uczniom  I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie oraz  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie Radna Rady Powiatu Będzińskiego Bożena Łapaj. Uczniom kończącym szkołę średnią z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach gratulacje złożyła Radna Rady Powiatu Będzińskiego Zofia Gajdzik, a maturzystom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka.