31/07 2023
#Ogłoszenia

RAPORT PODSUMOWUJĄCY
Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Powiatu Będzińskiego w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych prowadzonych przez Powiat Będziński, z uwzględnieniem publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Będzińskiego, a prowadzonych przez inne organy prowadzące, obowiązującego od dnia 1 września 2023 roku.

Zgodnie z Uchwałą Nr 75/23 Zarządu Powiatu Będzińskiego z dnia 4 lipca 2021 r. w sprawie ogłoszenia konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych prowadzonych przez Powiat Będziński, z uwzględnieniem publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Będzińskiego, a prowadzonych przez inne organy prowadzące, obowiązującego od dnia 1 września 2023 roku, w terminie od 10 lipca do 24 lipca 2023 r. prowadzone były konsultacje ww. uchwały.

1. Celem konsultacji było poznanie opinii mieszkańców nt. ustalenia sieci publicznych szkół.
2. Konsultacje zostały skierowane do mieszkańców Powiatu Będzińskiego.
3. Informacje na temat konsultacji wraz z formularzem do składania uwag zostały zamieszczone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie https://powiat.bedzin.pl/ oraz na tablicach ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Będzinie przy ulicy Jana Sączewskiego 6 i Ignacego Krasickiego 17. Uwagi można było zgłaszać w formie papierowej poprzez złożenie/przesłanie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Jana Sączewskiego 6, 42 500 Będzin lub w wersji elektronicznej poprzez przesłanie na adres mailowy: oswiata2@powiat.bedzin.pl.
4. W wyznaczonym do konsultacji terminie nie wpłynęły żadne uwagi.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
ilość pobrań: 56