17/02 2023

Koncert Charytatywny dla podopiecznych Stowarzyszenia Bank Życzliwych Serc!

Koncert Charytatywny dla podopiecznych Stowarzyszenia Bank Życzliwych Serc

W niedzielę, 19 lutego, w sali widowiskowej Miejsko - Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu, odbył się Koncert Charytatywny, podczas którego miały miejsce liczne licytacje z których dochód zostanie przeznaczony dla podopiecznych Stowarzyszenia Bank Życzliwych Serc. W wydarzeniu, w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca wziął udział Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk. Poczas imprezy charytatywnej, wręczone zostały również statuetki Aniołów dla osób, które wspierają Stowarzyszenie angażując się w jego działalność, a wydarzenie uświetniły występ podopiecznych Stowarzyszenia oraz koncert Zuzy Pyci.

W koncercie uczestniczył także Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Mucha.

Koncert Charytatywny dla podopiecznych Stowarzyszenia Bank Życzliwych Serc